Ana Sayfa / Sıkça Sorulan Sorular

CoolSense Hibrit Technology Nedir? Ne işe yarar?

Epilasyon sırasında kıl folikülü için en etkin ve en güvenli iki dalga boyunu aynı anda gönderebilen hibrit bir teknolojidir. 3 adet cihazın birleşiminden oluşan hibrit lazer, en gelişmiş soğutma teknolojisine sahiptir.

Uygulama kolaylığı sağlarken Estetik kliniklerin iş potansiyelini artırıp üst düzeye çıkararak eksiksiz bir çözüm yelpazesi sunar.

Yanık riskli var mı?

Doreice soğuk hava üflemeli cold sistemli cilt soğutma  özelliği sayesinde  yüksek enerji kıl köküne cilde zarar vermeden ulaşır ve yanık riski ortadan kalkar. Böylelikle daha hızlı ve kalıcı sonuçlar verir.

Doreice slikon aparatı nedir ?

Doreice silikon aparatları tıp alanında kullanılan silis ham maddesinden üretilmiştir.  Pandemi dönemine özel üretlilen kişiye özel başlık ve güncel hayatımızda da kullanımına devam etmektedir. Değişebilen silikon aparatları her seansta değiştirerek Kişiye özel kullanabilirsiniz.

İnce tüyleri iyi görürmü?

Buz lazer uygulamasında kullanılan alexandrite lazer  cihaz özelliğine sahip olması , ince tüyler üzerinde en iyi sonuçları elde etmemizi sağlar.

Lazer epilasyondan sonra leke kalır mı ?

Doğru bir uygulama ve uygulamadan sonra gerekli hassasiyet gösterildiği takdirde leke kalması söz konusu değildir.

Doreice’ta kaç adet başlık vardır avantajı nedir ?

Toplam 2 adet başlık vardır. Soğuk hava üflemeli ve Buzlanan başlık
Kombin olarak çalışmanızı sağlar .soğuk hava başlık ile  kalın kılları inceltir buz başlık ile tamamen yok edersiniz.

Buzlanan başlık nedir ?

Cold sistemli soğutma teknolojisi ile -15 derecede cilt soğutma etkisi  yapar ve  başlık uzun süre soğukluğunu korur..Böylece  lazer ışınları deriye temas etmeden direk kıl köküne isabet ederek  etkili ve güvenli uygulama sağlar.

iki dalga boyunda  çalışarak vücudun her bölgesindeki kıl yapısına ve her cilt tipine uygun, etkin, acısız ve ağrısız bir epilasyon işlemine olanak sağlar.

Uygulama yapılacak her bölgeye bu jel uygulanarak cilt soğutulur. Bu sayede hem vücut yanıklara karşı korunmuş hem de ütüleme sisteminde çalışmaya olanak sağlanmış olur. Buz başlıklı epilasyonun en büyük avantajı ise yaz-kış uygulanabilen bir uygulama olmasıdır. Her ten rengine ve her bölgeye uygun epilasyon çeşididir.

Soğuk hava başlık nedir ?

Bu teknoloji  lazer epilasyon esnasında  kesintisiz cilt soğutma etkisi yaparak. Lazer ışınlarının deride hissedilmeden direk kıl köküne ulaşmasını sağlar.

DOREICE Epilasyon Cihazı

Kullanıcı Yorumları

  • Piyasadaki cihazlara göre daha uygun bir fiyata aldım. Sistem güzel çalışıyor. Cold sistemli soğuk hava teknolojisi gerçekten acı hissini yok denecek kadar aza indiriyor ve artık seanslar son derece konforlu. Bu konudaki en kaliteli ve başarılı marka diyebilirim.

    Şule Hanım
    Ankara
  • Doreice sayesinde Uygulama yaparken artık fazla cihaza gerek kalmadı. Kıl yapısı, kıl rengi ve ten rengine göre iki başlık seçiminin olması işimi çok kolaylaştırdı. Şimdi Daha etkili sonuçlar alıyorum. Çok teşekkür ederim.

    Hanife Hanım
    İstanbul
DOREICE SINIRSIZ ATIŞ GARANTİSİ
Call Now ButtonHemen Ara
Telegram
Whatsapp
Doreice Lazer