Hibrit Lazer Sistemi

Doremed iki farklı sistemi güçlü bir soğutma sistemi ile bir cihazda tasarlayarak estetik kliniklerin iş potansiyelini artırıp üst düzeye çıkartacak ve eksiksiz bir çözüm yelpazesi ve genişleme fırsatları sunacaktır.

 

Lazer epilasyonun çalışma prensibi kıl köklerine ısı ileterek bu alanlarda kalıcı bir tahribat yaratmak ve bu işlem gerçekleşirken cildi korumaktır.

 

Doreice Gelişmiş güçlü bir soğuk hava sistemine sahiptir.

Lazer atışı yapılan bölge basınçlı yoğun soğuk hava etkisi ile soğutulur. İşlem sırasında uygulanan Soğutma acı hissini ortadan kaldırdığı için yüksek enerjiyle kıl kökleri yakılarak en etkili ve en güvenli sonucun alınması sağlanır.

 

Kıl yapısı, kıl rengi, ten rengine göre iki başlık seçimi mevcuttur.
Gelişmiş Soğutma sistemine sahip Doreice hem soğuk hava hem buz başlık kullanımında Yüksek performansla çalışmanızı sağlar.

 

Özel başlık tasarımı sayesinde soğuk hava kesintiye uğramadan en kısa yolla başlıklara iletilir. Böylece doreice seansları ağrısız geçer. Ciltte yarattığı serinlik hissi ile uygulama masaj konforunda gerçekleşir.
DoreIice son derece etkili, hızlı ve güvenli tedaviler sağlamanıza olanak tanıyan bir çok gelişmiş uygulamaya sahiptir.

DOREICE Epilasyon Cihazı

Kullanıcı Yorumları

  • Piyasadaki cihazlara göre daha uygun bir fiyata aldım. Sistem güzel çalışıyor. Cold sistemli soğuk hava teknolojisi gerçekten acı hissini yok denecek kadar aza indiriyor ve artık seanslar son derece konforlu. Bu konudaki en kaliteli ve başarılı marka diyebilirim.

    Şule Hanım
    Ankara
  • Doreice sayesinde Uygulama yaparken artık fazla cihaza gerek kalmadı. Kıl yapısı, kıl rengi ve ten rengine göre iki başlık seçiminin olması işimi çok kolaylaştırdı. Şimdi Daha etkili sonuçlar alıyorum. Çok teşekkür ederim.

    Hanife Hanım
    İstanbul
DOREICE SINIRSIZ ATIŞ GARANTİSİ
Call Now ButtonHemen Ara
Telegram
Whatsapp
Doreice Lazer