Kişiye Özel Aparat

Doreice lazer kişiye özel değişebilen silikon aparatları ile kişiye özel hijyenik ve güvenli uygulamalar yapabilirliğini garanti eder.

 

Doreice‘ın kişiye özel başlık aparatı sayesinde sarf maliyetlerinizi minimuma indirerek büyük avantaj elde edebilir, aynı zamanda müşteri memnuniyetini sağlayabilirsiniz.

 

Silikon, camın da hammaddesi olan silis kumundan ileri teknoloji ile elde edilir. Silikon ürünler kesinlikle plastik bir ürün değildir. Silikon bilindiği üzere tıbbi ürünler, emzik, estetik cerrahi gibi insan sağlığını doğrudan etkileyecek alanlarda dünya çapında yaygın olarak güvenle kullanılmaktadır.

DOREICE Epilasyon Cihazı

Kullanıcı Yorumları

  • Piyasadaki cihazlara göre daha uygun bir fiyata aldım. Sistem güzel çalışıyor. Cold sistemli soğuk hava teknolojisi gerçekten acı hissini yok denecek kadar aza indiriyor ve artık seanslar son derece konforlu. Bu konudaki en kaliteli ve başarılı marka diyebilirim.

    Şule Hanım
    Ankara
  • Doreice sayesinde Uygulama yaparken artık fazla cihaza gerek kalmadı. Kıl yapısı, kıl rengi ve ten rengine göre iki başlık seçiminin olması işimi çok kolaylaştırdı. Şimdi Daha etkili sonuçlar alıyorum. Çok teşekkür ederim.

    Hanife Hanım
    İstanbul
DOREICE SINIRSIZ ATIŞ GARANTİSİ
Call Now ButtonHemen Ara
Telegram
Whatsapp
Doreice Lazer