DOREMED  Medikal  Estetik, Güzellik ve Teknoloji alanında güzellik sektörünün profesyonellerine ulaştırma hedefiyle 2008 yılından  itibaren edindiğimiz tecrübelerle kurduğumuz  DOREMED Medikal İstanbul Merkezli Medikal Teknoloji Şirketidir.  

DOREMED Medikal temsil ettiği tüm Teknoloji ürünleri için Danışman, AR-GE, Mühendis Danışman, Pazarlama ve İş geliştirme uzmanları ve uygulama eğitimlerinden oluşan profesyonel bir ekiple Uluslararası Fuarlarda hizmet sunar… 

2012 yılında ilk cihazlarının AR-GE çalışmalarını başlatan DOREMED günümüz teknolojilerini de kullanarak bu güne kadar bir çok cihazın AR-GE Çalışmasını tamamlayıp üretiminin gerçekleştirilmesini sağlamıştır. AR-GE grubunun üretim planlamasını yaptığı cihazların DOREMED tarafından ülkemizde üretilmesin de mutluluk vericidir. 

DOREMED ürün yelpazesindeki bütün cihazların satış sonrası kesintisiz teknik destek ve profesyonel eğitmenler eşliğinde hem müşteri memnuniyetine önem veriyor hem de işletmemize katkı sağlayan cihazlarımızla daha etkili daha az sarflı uygulama yapılmasına yardımcı oluyoruz.  

DOREMED Medikal yönetimi yetişmiş ve tecrübeli personeli ile DOREMED her zaman müşterilerinin yanında olacaktır.

Amacımız çok hızlı ve sürekli gelişen dünyada müşterilerimizin beklentilerini  anlamak ihtiyaçlarını tespit etmek ve taleplerinden fazlasını arz ederek birlikte büyüyüp gelişmek.  

DOREICE Epilasyon Cihazı

Kullanıcı Yorumları

  • Piyasadaki cihazlara göre daha uygun bir fiyata aldım. Sistem güzel çalışıyor. Cold sistemli soğuk hava teknolojisi gerçekten acı hissini yok denecek kadar aza indiriyor ve artık seanslar son derece konforlu. Bu konudaki en kaliteli ve başarılı marka diyebilirim.

    Şule Hanım
    Ankara
  • Doreice sayesinde Uygulama yaparken artık fazla cihaza gerek kalmadı. Kıl yapısı, kıl rengi ve ten rengine göre iki başlık seçiminin olması işimi çok kolaylaştırdı. Şimdi Daha etkili sonuçlar alıyorum. Çok teşekkür ederim.

    Hanife Hanım
    İstanbul
DOREICE SINIRSIZ ATIŞ GARANTİSİ
Call Now ButtonHemen Ara
Telegram
Whatsapp
Doreice Lazer