Personalized Apparatus

Doreice laser guarantees the ability to make personal hygienic and safe applications with its individually replaceable silicone apparatus.

 

With Doreice’s personalized head attachment, you can get a great advantage by minimizing your costs and ensure customer satisfaction at the same time.

 

It is obtained by advanced technology produced from silica sand, which is the raw material of glass. Silicone products are definitely not a plastic product. As it is known, silicone is widely used worldwide in areas that will directly affect human health such as medical products, pacifiers and aesthetic surgery.

.

DOREICE Epilasyon Cihazı

Kullanıcı Yorumları

  • Piyasadaki cihazlara göre daha uygun bir fiyata aldım. Sistem güzel çalışıyor. Cold sistemli soğuk hava teknolojisi gerçekten acı hissini yok denecek kadar aza indiriyor ve artık seanslar son derece konforlu. Bu konudaki en kaliteli ve başarılı marka diyebilirim.

    Şule Hanım
    Ankara
  • Doreice sayesinde Uygulama yaparken artık fazla cihaza gerek kalmadı. Kıl yapısı, kıl rengi ve ten rengine göre iki başlık seçiminin olması işimi çok kolaylaştırdı. Şimdi Daha etkili sonuçlar alıyorum. Çok teşekkür ederim.

    Hanife Hanım
    İstanbul
DOREICE SINIRSIZ ATIŞ GARANTİSİ
Call Now ButtonHemen Ara
Telegram
Whatsapp
Doreice Lazer